вул. Данила Щербаківського, 9А

Київ

  • Вінниця
  • Дніпро
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Київ
  • Львів
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Харків

21.04.2012

VI Всеукраїнська екологічна акція «Разом за чисте місто»

21-22 квітня з нагоди відзначення Дня довкілля відбулась VI Всеукраїнська екологічна акція «Разом за чисте місто» Асоціації «Новий Акрополь». Акція проходила у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Донецьку. У Миколаєві волонтери «Нового Акрополя» долучились до проекту «Зробимо Україну чистою!».

У Києві акція традиційно відбулась у розарії Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка. 50 волонтерів, незважаючи на дощову погоду, допомагали працівникам ботсаду пересажувати троянди та прибирати територію розарію. Ботанічний сад натомість порадував алеями магнолій та клумбами з нарцисами і тюльпанами.

Одесити прибирали парк «Меморіал 411 батареї» — розчищали територію парку від старих пнів для засадки нових дерев та прибирали сміття. В акції взяли участь 35 волонтерів, яким вдалось охопити досить велику частину парку.

У Дніпропетровську 17 волонтерів Асоціації «Новий Акрополь» та екологічної організації «Чіз» прибирали сміття на пляжі житлового масиву Перемога-1. Загалом зібрали 70 мішків сміття і пляж став помітно чистішим. Після акції її учасники зібрались разом на «Українські кіномиттєвості», організовані «Новим Акрополем».

Волонтери «Нового Акрополя» Донецька працювали у Донецькому ботанічному саду. 10 учасників акції прибирали сад від торішнього листя та проріджували кущі бузку.

Харків’яни прибирали сміття та гілки у Харківському ботанічному саду. Погода була чудовою і дозволила волонтерам не лише розчистити галявини ботсаду, але і приємно провести час на пікніку та влаштувати невеличкий майстер-клас із фотомайстерності. В акції взяли участь 35 волонтерів.

У Львові на прохання адміністрації парку «Знесіння» прибирали сміття на території «Березового гаю». Учасники акції, серед яких було 6 постійних волонтерів «Нового Акрополя» та ще 16 нових волонтерів, зібрали 110 мішків сміття. Захід завершився цікавим «філософським пікніком» та спілкуванням.

Екологічні проекти – один із основних напрямків діяльності Асоціації «Новий Акрополь». Організація щорічно з 1991 року проводить екологічні акції у міських парках та ботанічних садах України, підтримує заповідники та дендропарки. Метою таких акцій є привертання уваги громадськості до екологічних проблем, налагодження діалогу між людиною і природою, виховання культури волонтерства в Україні.

V Всеукраїнська екологічна акція "Разом за чисте місто" IV Всеукраїнська екологічна акція "Разом за чисте місто" IІІ Всеукраїнська екологічна акція "Разом за чисте місто"IІ Всеукраїнська екологічна акція "Разом за чисте місто"I Всеукраїнська екологічна акція "Разом за чисте місто"