вул. Данила Щербаківського, 9А

Київ

  • Вінниця
  • Дніпро
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Київ
  • Львів
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Харків

Наші проекти

Small

З 27 липня по 3 серпня 2019 р. на території Підгорецького працюватиме волонтерський табір.
Small

Європейський бестселер про філософію для дітей і дорослих українською мовою
Small

Волонтери працюватимуть у Кременецькому ботанічному саду і проведуть Освітній Екотабір для молоді
Small

Електронний журнал філософської школи «Новий Акрополь»
Small

Вперше українською мовою у видавництві культурної асоціації «Новий Акрополь» вийшла книга видатного французького філософа та дослідника античної філософії — П’єра Адо «Що таке антична філософія?» (1995)
Small

Культурний проект «Ренесанс» — це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 25 інформаційних стендів, реконструйовані костюми доби Відродження, машини Леонардо да Вінчі, модель храму Темпьєто Сан-Пьєтро-ін-Монторіо Браманте, інсталяція алхімічної міні-лабораторії.
Small

Культурний центр «Новий Акрополь» організовує публічні лекції та зустрічі з цікавими людьми на різноманітні сучасні та актуальні теми зі сфери культури, історії, сучасної науки, філософії, кіно, музики, живопису, літератури, психології.
Small

Культурний проект «Символопростір» починався зі звичайної виставки, а сьогодні це цикл різноманітних заходів, що успішно проходять у найбільших містах України.
Small

Міжнародний день музики (International Music Day) був заснований з ініціативи ЮНЕСКО і відзначається 1 жовтня.
Small

Кіноклуб — це сучасний формат заходів, в якому перегляд змістовних кінострічок поєднується із філософським діалогом
Small

Крізь традиції, культури та філософські вчення Сходу та Заходу до кращого пізнання себе, людей та світу. Ми пропонуємо практичну філософію, яка буде корисною всім і кожному.
Small

Збірка філософських есе, лекцій та статей Хорхе Анхеля Лівраги
Small

Основна мета даного проекту — популяризація філософії як дієвого способу зміни особистості, заклик до більш вдумливого підходу до життя і розмірковування над цінностями, якими керуємось, і шляхами, які ми обираємо.
Small

«Філософські інтерв'ю» — це серія відеоподкастів з сучасними філософами та культурними діячами про актуальність філософії у наш час.
Small

«Дні філософії» — це цикл заходів від «Нового Акрополя», присвячених Всесвітньому дню філософії, який святкується в третій четвер листопада за регламентом ЮНЕСКО з 2002 року.
Small

Проект має просвітницьку мету та знайомить зі світоглядними позиціями  українського народу, звертаючись до ідей української філософської традиції часів культури Київської Русі та доби Відродження в Україні.
Small

10 років волонтери «Нового Акрополю» створюють вистави лялькового театру
Small

Виставка «Вічний Єгипет»
Small

Ідея культурного проекту «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу» — привернути увагу до феномену шістдесятництва як до культурно-ідеологічного, національно-політичного явища 60-тих років ХХ ст. та познайомити з розвитком культури даного періоду.