Шістдесятники. Високовольтна лінія духу

02 марта | Ивано-Франковск
Культурний проект
 

«…Високовольтна ліня духу, яка проходить крізь віки», - так назвала Ліна Костенко літературу. Проте рух опору існував завжди і на інших рівнях культури: і у часи Шевченка і зараз. Цю високовольтну лінію духу шістдесятники підхопили від «Розстріляного відродження» 1920-х років і хотіли передати її наступним поколінням. Можливо, саме зараз прийшов час перейняти цю естафету.

Шістдесятництво - явище естетичне і політичне водночас. Нова хвиля творчого піднесення не вписувалася в рамки соцреалізму і тоталітарної системи. Це було братство людей зі спільними ідеями свободи та гідності, які працювали та боролися за краще майбутнє для свого народу. За це дехто з митців загинув, хтось був заборонений, а хтось, взагалі, не витримав.

Заходи, присвячені шістдесятникам у різних видах мистецтва:

1.     02 березня  (чт) о 13:00 – Відкриття виставки репродукцій картин художників-шістдесятників за участю Мирослава Аронця (художник, поет, мистецтвознавець, член НСХУ та НСПУ, лауреат премії ім. Василя Стефаника)

2.     05 березня (нд) о 11:30 – Філософський Cinema club.  Кіномиттєвості "Параджанов. Іллєнко. Миколайчук"

3.     12 березня (нд) о 11.30 – Літературно-театральне дійство "Шістдесятники. Високовольтна лінія духу"

 

Місце проведення:
Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка, вул. Чорновола, 22, 4-й поверх, відділ літератури з мистецтва

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Відкриття проекту «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу»

Medium

Дата проведения: 02 марта

Время проведения: 13:00

Email: if@newacropolis.org.ua

Контактный телефон: (068) 128-56-71, (095) 464-54-36

Город: Ивано-Франковск

Адрес:

ВХОД СВОБОДНЫЙ