Original Original

Киев / 21.08.2017

Еколіто або як волонтери з 7 міст України допомагали Підгірцям та Кременцю

Понад 80 волонтерів працювали у Ботанічному саду Кременця та Підгорецькому замку протягом двох тижнів. Проїзд і участь у екологічних таборах  всі учасники оплатили самостійно і спеціально взяли відпустку на цей час.  

У нодному з найстаріших бостадів Європи, що знаходиться у містечку Кременець, волонтери «Нового Акрополя» допомагали у догляді за ділянками рідкісних рослин і дерев, облаштували два оглядових майданчики, розчистити територію, встановити 2 альтанки і місця для відпочинку. Під час акції учасники також провели для жителів Кременця вечір в парку «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу», де читали вірші, записки зі щоденників, спогади і листи 60-х років ХХ століття — Василя Стуса, Василя Симоненка, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Григора Тютюнника, Євгена Сверстюка.

У Підгорецькому замку, який називають українським Версалем, команда очистила від пророслої трави дві передні верхні тераси замку, відновила напівзруйновану стіну та підготувала для виставки 2 поверхи замку, де наступного року туристи нарешті зможуть побачити унікальну експозицію картин з фондів Львівської галереї мистецтв.

Волонтери «Нового Акрополя» вже понад 15 років організовують подібні акції і щоразу все більше і більше учасників долучаються до цих всеукраїнських проектів.

Фото з екологічних таборів «Кременець. Ботсад мрії»  та  «Підгірці.Renovation» дивіться нижче: