Культура

Ми прагнемо відродження культурних цінностей, які несуть філософські сенси. Ми вчимося читати і розуміти мистецтво, вивчаємо мову символів, розмірковуємо над значенням давньоєгипетських, шумерських, індійських та інших сюжетів.  У «Весні» Боттічеллі бачимо міф про трансформацію душі.

Культура виховує почуття прекрасного, гармонії, смаку. Ми вчимося помічати красу і створювати її довкола.

За допомогою мистецтва людина відкриває внутрішні потенціали. Тому у «Новому Акрополі» ми проводимо майстер-класи, заняття з музики і танців, творчі вечори і театральні перформанси.

Мистецтво має терапевтичну роль. Воно очищає душу і сприяє її піднесенню. Одне із завдань культури – трансформувати простір і людину, допомагати їй вийти за межі повсякдення. Музи, доньки Мнемосіни, богині пам'яті, нагадують, що є Таїна поза межами часу і простору.

Нас цікавлять світогляд, етичні і духовні цінності різних народів і культур. Знання культури своєї країни розвиває національну ідентичність і причетність до історичних процесів. Пізнаючи культури інших народів, відчуваєш себе громадянином світу.

«Новий Акрополь» підтримує діалог культур, щоб розширити розуміння життя і зблизити людей через різноманіття та багатство кожної традиції і цивілізації.

Розділи