Original Original

Японський живопис сумі-є та " коти щастя" у Миколаєві

15 грудня | Миколаїв
Воркшоп
 

Раді запросити всіх бажаючих, і спробувати долучитися до стародавнього традиційного японського мистецтва розпису тушшю на рисовому папері.
 

ЩО ЦЕ? 👘

Сумі-є - вид монохромного живопису, в якій використовується чорна туш і широка гама сірих тонів, що виникають при змішуванні туші з водою. У перекладі з японської «сумі-є» позначає - малювання тушшю (сумі - туш, е - малюнок).
Завдання сумі-є полягає в тому, щоб вловити суть предмета, перенести його на папір, залишивши в стороні всі непотрібні деталі. Ви дізнаєтеся, як кількома мазками чорної туші передати суть предмета, як показати його життєву силу, вловивши власне швидкоплину чарівність .


ЩО БУДЕ НА ВОРКШОПІ? 👍

Але ви запитаєте, а до чого тут «коти щастя»? А справа в тому, що результатом вашого відвідування воркшопу стане ваш власний малюнок кішки по рисовому папері і оформлений у вигляді сувою. Сувій може стати гарною прикрасою в інтер'єрі або чудовим подарунком на Різдвяні свята близькій людині. Живі кішки для споглядання є! :)
Насправді, в Японії існує талісман у вигляді кішки, як правило, з піднятою лапкою вгору - «Манекі-Неко». «Неко» означає «кіт, кішка», а японський дієслово «Манекі» - дослівно «запрошувати, викликати, вабити». Манекі-неко - «запрошуючий кіт». Цей талісман покликаний залучати удачу своєму власникові. Хоча Манекі-Неко поширене у вигляді фігурної скульптурки, а ми на воркшопі будемо вчитися малювати котів в стилі сумі-є. І нехай малюнок стане прекрасним талісманом удачі, «приманювати» власнику щастя, радість і успіх в Новому році!


ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ 👉 https://goo.gl/3pBtYT
Або зателефонуй 066 685 39 22 (Валентина)

ДЕ? 📍 вул. Московська, 47, біля кафе «Блюз» і «Гріффель»

КОЛИ? ⏳ 15.12 (сб) в 15: 00-18: 00

ВНЕСОК ЗА ЗАНЯТТЯ 💴 : 250 грн. (Входять всі матеріали, необхідні для навчання + сувій для оформлення остаточної роботи)


Medium

Дата проведення: 15 грудня

Час проведення: 15:00

Email: nikolaev@newacropolis.org.ua

Контактний телефон: (066) 685-39-22, (0512) 47-42-72

Місто: Миколаїв

Адреса: вул. Московська, 47 (100 метрів від зупинки вул. Соборна)

Внесок учасника: 250 грн (Входять всі матеріали, необхідні для навчання + сувій для оформлення остаточної роботи)