01.01.2008

Філософське кафе "Вічна таїна любові"

Філософські кафе на різні теми вже стали традиційними у «Новому Акрополі». Ці заходи не лише надають шанс поспілкуватися з друзями та приємно провести час, але й дарують можливість поговорити про головне, про питання, які хвилюють практично кожну людину. Навесні 2005 року в Культурному центрі міста Києва відбулося філософське кафе під назвою «Вічна таїна любові».Хотілося хоча б на мить зупинитися, перестати жити у суєті суєт. Хотілося б помріяти, поговорити про велику Любов, яка осяває усе життя людини, дає сенс її існуванню, крила для польотів у нові далі… Хотілося б поговорити про душу, не про тіло…
Як чудово, коли поряд сяють дві зірки, …вони яскравіше світять. Як чудово, коли поряд ростуть дві квітки, з них радієш, і вони ще краще квітнуть. Але як чудово, коли поряд стоять двоє закоханих! Вони світять яскравіше за зірки, квітнуть солодше за квіти!.. Як далеко ти б не була від мене, все ж я відчуваю твою любов так само близько, коли б я притискав тебе до серця. Як далеко я б не був від тебе, я знаю, що ти відчуваєш мій промінь у своїй душі.
А.-Ю. Кернер (з листа Ф. Еманн)
Как ангел неба безмятежный В сияньи тихого огня,Ты помолись душою нежной И за себя и за меня.Ты от меня любви словамиСомненья духа отжениИ сердце тихими крыламиТвоей молитвы осени.