Київ / 18.05.2008

Свято Весни

18 травня у Старобасанському інтернаті (с. Стара Басань, Чернігівська область)  ми організували Свято Весни  

18 травня у Старобасанському інтернаті (с. Стара Басань, Чернігівська область) ми організували Свято Весни.

У всіх традиціях завжди святкували прихід весни, чекали на неї, закликали її і раділи відновленню життя. Весною пробуджується природа і разом із нею в нас пробуджуються нові сили, нові замисли, народжуються мрії.

З меншими дітьми ми розмовляли про те, що природа – жива, що вона населена багатьма істотами, в тому числі і невидимими, які потребують нашої турботи й опіки. Кожна дитина зробила своїми руками маленького ельфа або гнома як нагадування про те, що не можна ламати гілки, топтати квіти, адже таким чином ми руйнуємо житло наших маленьких друзів. А потім ми розв’язували кросворди, проводили змагання (звичайно ж, із призами – настільними іграми, щоб грати разом).

Старші діти тим часом змайстрували справжню прикрасу шкільного подвір’я – кормушки у вигляді птахів. Восени в дітей з’являться нові друзі, яким вони зможуть подарувати свою турботу, а горобці вже зараз оцінили старання майстрів!

Але головний подарунок дітям привіз наш хор – веснянки із веселими іграми. Весняне сонечко, ігри, хоровод, співи – все це створило магічне дійство. Поведінка дітей змінювалась – то всіх охоплювала бурхлива радість гри, то здійснювались надзвичайні перетворення – дівчата гарно й граціозно рухались по колу, хлопці приймали гордого вигляду козаків.

Розлучатися було як завжди сумно, але впевненість у тому, що будуть нові зустрічі, зігріває серця!