22.05.2008

Заняття-гра «Стародавня Греція - колиска цивілізації»

Для дітей, 9-12 років - це вік, коли дитина активно пізнає світ. Її захоплюють історії про подорожі в невідомі країни і подвиги героїв, в ній пробуджується дух пригод. Вона вбирає знання, немов губка, якщо зуміти її зацікавити, захопити.

Ми вирішили розповісти учням школи-інтернату № 8 про Давню Грецію, надихнути на подальші самостійні відкриття у вивченні цієї великої цивілізації. Гра-змагання з елементами театру допомогла залучити дітей до захоплюючого процесу пізнання.

Давньогрецька скульптура і театр, пригоди Тесея та Геракла, героїчні подвиги афінян та спартанців - всі ми заново відкривали для себе Елладу. «Назвіть трьох найвідоміших давньогрецьких трагіків? Чим небезпечний погляд Медузи Горгони? Який міфічний герой вважається засновником Олімпійських ігор? », - Відповісти на всі ці питання для дітей виявилося справою нескладною.

Одне із завдань було творчим: без слів показати команді суперників ті якості душі, виявляючи які людина стає героєм. Пантоміма не на жарт захопила гравців, розкривши справжні акторські таланти. А головне, всі ми зрозуміли, що в кожному з нас є маленький герой, треба лише допомогти йому пробудитись.

Як ви гадаєте, чия команда перемогла: афінян чи спартанців? Звичайно ж, перемогла ДРУЖБА!