12.08.2008

Акція "Разом за чисте місто" у Масандрівському парку

З 12 по 25 серпня 2008 року відбулась акція «Разом за чисте місто» в Масандрівському парку. В акції взяли участь 60 волонтерів «Нового Акрополя» з шести міст України. Впродовж двох тижнів волонтери збирали сміття на території Масандрівського парку, а також провели одноденну акцію в Місхорскому парку.

Масандрівський парк було закладено у першій половині XIX століття, він обіймає територію майже 42 гектари і є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Тут нараховуєтся більше 250 видів дерев і кущів, серед яких поруч із найгарнішими представниками кримської флори зростають екзотичні рослини інших місцевостей.

Одне із головних завдань проведеної акції — привернути увагу людей до проблеми екології. Нам може здаватися, що це глобальна проблема, яка не стосується нас особисто, але насправді її вирішення залежить від кожної людини. Природа — це те джерело, завдяки якому підтримується життя на Землі, і для того, щоб зберегти її в чистоті, потрібно не так багато — трошки уваги і відповідальності, вміння цінувати й оберігати багатство, яке ми маємо.