28.09.2008

Намалюй дитині казку

21 вересня група волонтерів провела чергову соціальну акцію у будинку дитини «Берізка».

На цей раз в акції «Намалюй дитині казку» взяли участь десять добровольців. Учасники розмальовували стіни сюжетами із казок у приміщеннях дитбудинку. Перший пандус, пілотний, розписали минулого разу, тепер почали другий. У «Берізці» зроблений хороший ремонт, і красиві малюнки на стінах допомагають створити затишну і теплу атмосферу.
– Дітям подобаються картинки. Коли ми малювали минулого разу, приходили діти. Йдуть повз малюнки, торкаються до них, дивляться. Вушка, носик, вусики у зайчика - все познаходили! – розповідає Олена Мулік, керівник напряму «Соціальні акції». За словами Олени, головний лікар дитячого будинку Олександр Іванович радий допомозі і підтримує роботу волонтерів. З дітьми цього разу поспілкуватися не вдалося. Та вони й маленькі – у будинку перебувають діти до 4 років. Проте вдалося побачити сонечок, намальованих минулого разу, які були трохи розмиті по стіні. Під час їх розпису забули додати спеціальну фарбу, тому малюнок і не тримався, що стало хорошим уроком.
Художній розпис стін – робота тонка і цікава. Спочатку змішуються фарби, щоб отримати потрібний тон, додається максимальна кількість білого кольору – малюнки мають бути світлими. А потім, підібравши пензлики і дивлячись на картинку сюжету з казки, починається робота. Розмалювати у неділю встигли чимало – Дюймовочку і джмеля, півника, бабусю з прядкою, гномів, зайця, мудру сову і майже всіх персонажів з «Ріпки». А що не встигли – залишили на наступний раз.
Теги
3076