Львів / 16.05.2009

"Подаруй дитині радість" - відвідини школи-інтернату

Хто ніколи не був дитиною, ніколи не буде дорослим.Ч. Чаплін
Кращий спосіб зробити дітей добрими - це зробити їх щасливими.О. Уайльд
Група волонтерів нашої асоціації познайомилась з дітками інтернату...В минулі вихідні (16-17 травня) волонтери Нового Акрополю проводили...А в неділю 17 травня - вивчали кольори з дітками з інтернату...

Сьогодні в нашому світі багато людей відчувають себе одинокими, а особливо гостро - діти, які залишились без опіки батьків.Група волонтерів нашої асоціації познайомилась з дітками інтернату, що знаходиться у Львові по вул. Таджицькій 21 і провела з ними перше заняття (виготовлення писанок). Завдання полягало в тому, щоб на картонне "яйце" наклеювати зернятка різноманітних круп. Такі вправи розвивають дрібну моторику, що в свою чергу гарно впливає на розвиток мовлення. Ще ми допомогли дітям підготуватися до Вербної неділі - вони своїми руками прикрасили букетики верби і наступного дня понесли їх до церкви. Спілкування з вихованцями інтернату принесло велике задоволення і дітям і дорослим, збагатило нас досвідом роботи з дошкільнятами і зігріло щирими усмішками нових друзів.

В минулі вихідні (16-17 травня) волонтери Нового Акрополю проводили творчі заняття з дітьми.В суботу ми об’єднались з благодійною організацією «Крила надії» і в гематологічному відділенні Чорнобильської лікарні виготовляли разом з хворими дітками та їх мамами паперових журавликів. Планується, що до 1 червня встигнемо зробити їх 1000. Ми маємо на меті проводити з дітьми творчі заняття і надалі, ділячись своїм теплом і сердечністю. Запрошуємо небайдужих приєднуватись до цієї діяльності, назва якої – «Подаруй дитині радість».

Підготовка до походу в будинок для дітей з онкозахворюваннями. Виготовляємо журавликів.А в неділю 17 травня - вивчали кольори з дітками з інтернату на вул. Таджицькій. Для цього виготовляли різнокольорові прапорці, а потім на подвір’ї використовували їх для різноманітних ігор. Діти з радістю приймали участь у заходах і тепер чекають на продовження нашого спілкування, гадаємо, що це буде знайомство з рідним містом Лева через цікаві фотографії минулого тисячоліття та сучасні.
Соціальна акція в дитячому будинку