Одеса / 17.12.2011

Дід Мороз і Снігуронька у пошуках помічників

До Нового року залишилося зовсім небагато, але для вихованців інтернату він почався раніше. Волонтери «Нового Акрополя» в незвичних для себе образах Діда Мороза і Снігуроньки прийшли привітати дітей з наступаючим святом.

Всі діти світу з нетерпінням дивляться на календар і рахують дні до заповітної дати, а тим часом Дід Мороз та Снігуронька готують їм подарунки. Але щоб усе встигнути, їм потрібні помічники: найдобріші, найсміливіші та найвідповідальніші. І таких їм вдалося знайти! Дітям довелося пройти маленькі символічні випробування, щоб стати справжніми помічниками. У казковій новорічній атмосфері «Білочки» і «Зайчики» відгадували загадки Снігуроньки, доводили, що знаються на подарунках, змагалися в естафеті на швидкість, і головне - зуміли зрозуміти, що найкращі помічники це ті, хто допомагає від чистого серця і разом, дружно.

А який же Новий рік без подарунків?! Вірші та пісні у виконанні дітей не залишили Діда Мороза байдужим - за це вони отримали альбоми, кольорові олівці і повний мішок солодощів та фруктів. У цей чудовий день щиру радість в очах та усмішку на обличчі можна було побачити не тільки у дітей, а й у волонтерів.