Original Original

Львів / 20.11.2012

Майстер-клас «Символізм кольорів Давнього Єгипту»

У «Новому Акрополі» пройшов майстер-клас «Символізм кольорів Давнього Єгипту», що передбачав розпис репродукцій мистецтва Давнього Єгипту.

Мистецтво Давнього Єгипту відповідає канонам і відтворює закони гармонії. Майстер-клас супроводжувався слайдами та розповіддю про правила, якими користувалися давньоєгипетські майстри при оздоблені храмових комплексів.

Колір у Давньому Єгипті мав два напрямки застосування:

  • символічний (додаткове смислове навантаження зображення);
  •  природний (як зустрічається в природі).

Перш ніж почати власноруч розписувати барельєфи, ми розповіли про символізм кольорів у Давньому Єгипті, про те, що єгиптяни уявляли світ цілісно, що для них не існувало поняття абсолютно «позитивного» чи абсолютно «негативного». Основних кольорів було сім, але найулюбленішими кольорами були бірюзовий та блакитний.

Намагаючись розписувати барельєфи згідно з давньоєгипетськими канонами відчуваєш, як ці правила позитивно впливають на тебе: відчуваєш більше рівноваги, впевненості в собі, більше світла в душі. Отже слідувати канонам не нудно, а навпаки корисно, адже повторюючи, ви відкриваєте принципи гармонії в самих собі, щоб потім проявляти їх у творчому натхненні. Цей майстер-клас не перший і кожен може приєднатись до діяльності художньої майстерні в «Новому Акрополі». Все, що для цього потрібно, - прагнення розкривати внутрішні потенціали.

Приєднуйтесь!