Київ / 23.07.2016

Всеукраїнська екологічна акція у Кременецькому ботанічному саду

З 16 до 23 липня 2016 року волонтери “Нового Акрополя” взяли участь у традиційній Всеукраїнській екологічній акції у Кременецькому ботанічному саду. Близько 30 волонтерів з п’яти міст України  Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та Миколаєва  разом з працівниками ботанічного саду протягом тижня дбали про кременецьку природну перлину.

Незважаючи на примхливу погоду, волонтери енергійно долучилися до робіт по саду: хлопці допомагали проріджувати ліс, а дівчата, як завше, працювали на рослинних ділянках разом з науковими співробітниками ботсаду.

Окрім фізичної роботи, волонтери мали культурну програму  екскурсії по ботанічному саду, на гору Бона, Дубнівський замок і Вишнівецький палац.

Наприкінці тижня волонтери “Нового Акрополя” традиційно провели відкритий літературно-поетичний вечір в музеї Юліуша Словацького. Вечір був присвячений українським поетам-перекладачам, зокрема М. Зерову, М. Вороному, звучали сонети епохи Ренесансу. На заході були присутні особливі гості: адміністрація ботанічного саду, директорка музею Сеніна Тамара Григоріївна та міський голова Ковальчук Олексій Андрійович. По закінченні вечора прозвучали слова подяки волонтерам, були вручені пам’ятні подарунки.

Вже 15-й рік поспіль “Новий Акрополь” України проводить екологічний табір у Кременецькому ботанічному саду. Екологічні заходи  природна і невід’ємна складова філософії у дії.

Новина про акцію на офіційній сторінці Кременецького ботанічного саду:  

Співпраця Кременецького ботсаду і «Нового акрополя» триває