Original Original

Київ / 08.09.2016

Відкрито виставку «Наша спадщина: українські філософи»

Сьогодні, 8 вересня, відбулося урочисте відкриття виставки-проекту «Наша спадщина: українські філософи» в «Новому Акрополі» міста Києва. Проект присвячено 25-ій річниці незалежності України та 25-річчю філософської школи «Новий Акрополь».

На презентації близько 50 гостей дізналися про те, що виставка народилася внаслідок дворічного вивчення української філософської думки дослідницькою групою «Нового Акрополя».

На відкритті виставки Юрій Обревко, викладач філософської школи «Новий Акрополь», зазначив, що мета проекту — просвітницька: більш глибоко пізнати українську філософію, адже «щоб сформувати національну ідентичність, потрібно знати своє коріння».

Особливо сьогодні, в дуже непростий час для України, нам потрібно осмислити власну спадщину. «Українська філософія дає точки опори — як вистояти у часи змін», — додав Юрій Обревко.

Загалом проект «Наша спадщина: українські філософи» — це безкоштовні екскурсії виставкою; лекції та заняття, присвячені українським мислителям; піший квест Києвом; музичний концерт.

У Києві виставку можна відвідати з 8 вересня до 28 жовтня, після чого вона інсталюватиметься в інших містах України, де діють центри «Нового Акрополя».