Харків / 23.06.2017

Фестиваль Європейського Кіно: «Одіссея»

23 червня в КА «Новий Акрополь» в Харкові  пройшов перегляд і обговорення фільму «Одіссея» режисера Жерома Салля. Фільм транслювали в рамках Фестивалю Європейського Кіно.

Фестиваль Європейського Кіно є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з кращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений з метою популяризації європейського мистецтва кіно.
Стрічка  «Одіссея» розповідає про відомого французського дослідника й винахідника ХХ сторіччя Жака-Іва Кусто (Ламбер Вільсон), його сім'ю та подорожі океанами на судні «Каліпсо», що згодом стало легендарним. Кусто був першим, кому знадобилося тривалий час перебувати під водою і вести зйомку, тому брав участь у створенні акваланга і камер для підводної зйомки.

Режисер Жером Салль в одному з інтерв'ю зізнався, що з дитинства захоплювався Жаком-Івом Кусто і хотів би розповісти про першовідкривача глибин океану: «Для мого покоління Жак-Ів Кусто був чимось на зразок Христа, найвідомішою людиною у світі, ми його боготворили. Йому вдалося збудувати чудові стосунки зі своєю командою, але його особисте життя завжди лишалася в тіні. Ми хочемо це виправити».

Дякуємо за підтримку і надання фільму «Артхаус Трафік».