Курс з філософії

Ідея курсу «Філософія для життя. Теорія і практика» :

Крізь традиції, культури та філософські вчення Сходу та Заходу до кращого пізнання себе, людей та світу.

Ми пропонуємо практичну філософію, яка буде корисною всім і кожному.

Чому філософія?

Філософія…

….важлива. Тому що є багато питань, на які ми ще не знаємо відповідей, але дуже хочемо їх дізнатися.  Починаючи з особистих - про призначення, майбутнє, вибори, перед якими стоїмо, і закінчуючи суспільними, культурними та історичними питаннями.

….практична. Тому що йдеться не про те, щоб отримати якомога більше інтелектуальних знань, а про те, щоб ідеї, що нас зачепили, втілити у життя.  Для нас філософія – це спосіб життя, а філософ    не спостерігач, а людина з активною життєвою позицією, яка здатна нести відповідальність за своє власне життя, за суспільство і світ.

….критична. Тому що ніхто не ідеальний. Часто легше залишити все таким, як є, або вказати іншому на помилки. Практична ж філософія починається з самокритики і зі змін в нас самих.

….для кожного. Тому що філософія як «любов до мудрості» є природньою для людини, яка шукає та прагне зрозуміти сенс життя. Це мужність йти своїм шляхом, випробовувати себе, не боятись помилок та щодня проживати день наче він останній, як казали стоїки. Для цього не обов’язково потрібна вища філософська освіта, лише сильна мотивація.

«Новий Акрополь» – це вибір тисяч людей зі всього світу жити філософським способом життя – сучасною, живою, ініціативною та практичною філософією, яка змінює світ.

Запрошуємо у філософську пригоду знайти перевірені часом відповіді на сучасні проблеми!

 

Для тих,

…хто ніколи не зупиняється та завжди відкритий до нового.

…кому цікаве порівняльне вивчення різних філософських течій, культур, традицій, психології, гуманітарних та природничих наук.

…хто бажає брати участь у культурних, соціальних та екологічних волонтерських проектах.

…хто шукає однодумців для благородних справ.

Розділи