Підтримуємо Україну у ці важкі для нашої країни дні

вул. Данила Щербаківського, 9А

Київ

 • Вінниця
 • Дніпро
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кам'янець–П.
 • Київ
 • Львів
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Харків

Видавництво

Видавництво «Новий Акрополь» створене у 1994 році. Основна мета видавництва – поширення філософських поглядів у суспільстві і формування ставлення до філософії як до невід’ємної частки сучасної цивілізації та культури. 

За понад 20 років ми видали книги європейських та античних філософів: П'єра Адо, Вітторіо Гьосле, Хорхе Лівраги, Делії Гусман, Джордано Бруно, Олени Блаватської, Марка Аврелія та інших авторів. 

Видавництво щорічно бере участь у книжкових ярмарках: Львівський форум видавців BookForum, Мистецький арсенал у Києві, Запорізька книжкова толока, BookSpace у Дніпрі. Ми  співпрацюємо із провідними українськими перекладачами, зокрема з А. Содоморою, С. Йосипенком, О. Йосипенко, В. Сахном, М. Кушніром.

Книжки видавництва можна придбати в нашому інтернет-магазині, а також в «Книгарні Є», «Букві», «Києво-Могилянській академії». 

Якісна і цікава філософська література сприяє формуванню критичного мислення і глибокого філософського світогляду. Видавництво має на меті познайомити українського читача з найкращими філософськими і художніми творами, що можуть зацікавити не лише спеціалістів, а й широке коло читачів. 

З питань співпраці з видавництвом звертайтеся за телефоном:
+38 (067) 440-94-24, Олександр
+38 (066) 465-21-12, Євген 

ПРЕЗЕНТАЦІЇ КНИГ ТА ПРОЕКТИ

 • Спільнокошт-кампанія для видання книги «Кав’ярня мертвих філософів». ВІДЕО;
 • Презентація книги «Кав’ярня мертвих філософів» Вітторіо Гьосле в Києві (ВІДЕО) та у Львові (ВІДЕО);
 • Філософія як шлях самотворення. Дискусія на Львівському Форумі (ВІДЕО);
 • Презентація книги «Покривало Ізіди»П. Адо, Дніпро (ВІДЕО);
 • Презентація книги  «Що таке антична філософія» П. Адо, Київ (ВІДЕО).

 

НАШІ ВИДАННЯ

Філософія як спосіб життя

(паперова – 365 грн)
Придбати книгу

The_Dead_PhylosophersАвтор: Пєр Адо

ISBN: 978-966-97200-9-2

Рік видання: 2020  

Мова видання: українська

Перекладено з: французької

Кількість сторінок: 312

«Філософія як спосіб життя» є бесідою видатного французького філософа, філолога, дослідника античної та середньовічної філософії, перекладача, професора Колеж де Франс П'єра Адо з колегами-філософами – Ж. Карльє та А. А. Девідсоном. Ця книга – дослідження філософії, але не як чергової довершеної системи, а як способу життя, котрий формує людину, що виправляється у пошуку істини. Філософ не обіцяє примарного щастя, він наголошує: сьогодні, як і в часи Сократа, Сенеки та Марка Аврелія, спрямовуючи філософські принципи в життя, ми зробимо його усвідомленішим, раціональнішим і відкриємо себе для інших людей і світу. П.Адо адресує книгу всім, кого цікавить мудрість, бо вважає, що, як і в стародавні часи, філософом може бути хто завгодно: політик, жінка, пересічний громадянин, учень. Вони можуть нічого не писати і не вчити жодним поглядам, але мають жити у філософський спосіб, і це поліпшить якість їхнього життя.

 

Кав'ярня мертвих філософів. Філософське листування для дітей та дорослих

(паперова – 300 грн)
Придбати книгу

The_Dead_PhylosophersАвтор: Нора К., Вітторіо Гьосле

ISBN: 978-966-97200-8-5

Рік видання: 2019  

Мова видання: українська

Перекладено з: німецької

Кількість сторінок: 256

Марципановий динозаврик став початком великої історії. 11-річна Нора прочитала про світ ідей Платона і запитала у друга своїх батьків – дорослого філософа Вітторіо – чи існує ще ідея про динозаврів, якщо самі вони зникли з Землі мільйони років тому. Філософ надихається питанням дівчинки, дарує їй марципанову фігурку, і так починається їхнє листування, яке тривало 3 роки.
Разом вони вигадують собі фантастичну кав’ярню, де великі філософи, від Платона до Ганса Йонаса, дискутують про Бога, про світ та про правильне життя. Це незвичне листування між ними обома є вступом до філософії для дітей та дорослих. Європейський бестселер, що перекладений 15-ма мовами світу та має 5 перевидань оригіналу в Німеччині, – вперше виходить українською мовою у видавництві «Новий Акрополь».

 

Плисти проти течії. Том 2. Філософські роздуми

(паперова – 300 грн)
Придбати книгу

Плисти проти течії. Том 2. Хорхе Анхель Ліврага

Автор: Хорхе Анхель Ліврага

ISBN: 978-966-97200-7-8

Рік видання: 2018  

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

Кількість сторінок: 361

Другий том філософських есеїв, статей та лекцій аргентинського філософа Хорхе Анхеля Лівраги буде цікавий тим, хто замислюється над питаннями про сенс життя, природу людини, моральні чесноти, проблему вибору, закони розвитку історії та людства. «Ідеали тіла та ідеали душі», «Іти поміж мертвих», «Внутрішнє дзеркало», «Хвороби сучасного світу», «Культура безкультурності», «Як здійснюються мрії» – ці та інші есеї автора розкривають погляд сучасного філософа на життя людини та її взаємини зі світом.

 

Покривало Ізіди. Нарис з історії ідеї Природи 

(паперова – 365 грн)
Придбати книгу

Плисти проти течії. Філософські роздуми

Автор: П’єр Адо

ISBN: 978-966-97200-5-4

Рік видання: 2016  

Мова видання: українська

Перекладено з: французської

Жанр: Гуманітарні науки, Наукова, Філософія

Читати фрагмент книги 

«Покривало Ізіди» – одна з останніх книг П’єра Адо (1922–2010), задум якої він, за власним зізнанням, виношував більше сорока років. У ній автор розкриває походження численних уявлень про природу і настанов щодо неї, які, на його думку, стали можливими завдяки різним тлумаченням афоризму Геракліта «Природа любить приховуватися», що творять відмінні формули розуміння реальності: «Те, що народжується, схильне зникнути»; «Природа вбирається у чуттєві форми та міфи»; «Природа приховує у собі таємні властивості»; «Буття розкриває себе у приховуванні» тощо. П’єр Адо реконструює таким чином контраверсійну історію ідеї Природи у західній думці, що вже упродовж більш ніж двадцяти п’яти століть розривається між тим, що він називає прометеєвою настановою («людина має опанувати природу і стати її господарем»), та орфічною настановою – «ніхто, окрім поета та митця, не може зазирнути за покривало таємниць Природи». 
Книга є рідкісним для нашого часу прикладом синтезу філософського, наукового та мистецького підходів і, у цій якості, буде цікавою широкому інтелектуальному загалу. Книга вперше видана в українському перекладі.

 

Сьогодні я бачила...

(паперова – 150 грн, електронна – 38,5 грн)
Придбати книгу

Автор: Делія Стейнберг

ISBN: 978-966-97200-4-7

Рік видання: 2016  

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

Жанр: Есеї, Нехудожня література (нон-фікшн), Перекладна, Сучасна, Українська (вітчизняна)

Обкладинка: тверда

«Сьогодні я бачила...» – книжка особлива. Написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному творові, оскільки її слова напрочуд невимушено заторкують найпотаємніше в кожній людині. Ця книга, написана у жанрі роздумів про наболілі питання сьогодення, виходить за межі часу і простору, в яких ми живемо, бо жоден її фрагмент не можна назвати від- голосом скороминущих уподобань, що так само легко зникають, як і виникають. Отже, перед нами одна з тих незвичайних книг, обкладинка якої мало, а то й нічого нам не говорить, але під нею пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого – охмареного песимізмом та безликістю; цілий світ, що, діючи як живодайний бальзам, стає одою життю у кожній з його незліченних форм.

 Цю книгу можна придбати в электронному вигляді у всіх форматах, зручних для читання на мобільних пристроях (PDF, FB2, EPUB) 

 А також у магазині Google Books

 

 

Плисти проти течії. Філософські роздуми

(паперова – 225 грн, електронна – 67,25 грн)
Придбати книгу

Плисти проти течії. Філософські роздуми

Автор: Хорхе Анхель Ліврага

ISBN: 978-966-97200-3-0

Рік видання: 2015  

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

Читати фрагмент книги 

Збірка філософських есеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги, засновника та першого керівника Міжнародної культурної організації «Новий Акрополь» дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію. Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою. Видання адресується широкому колу читачів.

 

 Цю книгу можна придбати в электронному вигляді у всіх форматах, зручних для читання на мобільних пристроях (PDF, FB2, EPUB) 

 А також у магазині GoogleBooks

 

 

Що таке антична філософія? 

(паперова – 365 грн)
Придбати книгу

Що таке антична філософія?  Автор: П’єр Адо

  ISBN: 978-966-97200-2-3

  Рік видання: 2014  

  Мова видання: українська

  Перекладено з: французької

 Читати фрагмент книги

 Твір «Що таке антична філософія?» (1995) посідає особливе місце у творчості П. Адо. Ця книга стала для нього нагодою викласти власну концепцію філософії і, одночасно, підсумувати досвід роботи з античними філософськими текстами та узагальнити своє бачення філософії. Вона, як і будь-яке історико-філософське дослідження, що ставить перед собою філософську мету, виходить за межі суто історичного завдання встановлення усіх деталей минулого в межах його всесторонньої і безсторонньої реконструкції. 
Зрозуміло, що книга, написана з таких позицій, не обмежується викладом «поглядів» античних філософів: за улюбленим висловом її автора вона покликана не лише інформувати, а й формувати. Розповідаючи про античну філософію як історичний феномен, твір пропонує читачу авторське розуміння філософії і, що можливо є найважливішим, спосіб прочитання філософських (і не тільки античних) текстів. 
Книга вперше презентує наукову спадщину видатного філософа антикознавця українською мовою.

 

Філософія для життя

(паперова- 150 грн, електронна- 38,5 грн)
Придбати книгу

Філософія для життя

Автор: Делія Стейнберг

ISBN: 978-966-97200-1-6

Рік видання: 2014

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

Делія Стейнберг зуміла екстрагувати все найкраще з Історії світової Філософії, з якою так добре обізнана. Отож, в її словах чутно відгомін її улюбленного автора Марка Аврелія, філософа-стоїка, що відкрив для нас універсальний закон, який пульсує в зоряному небі, що багато сторіч потому виклав іншими словам Кант. Подеколи її войовниче обстоювання свободи індивіда та його соціальної відповідальності нагадує нам мудрість давнього Китаю, що її виписав Конфуцій... Також ми ознайомлюємося з кращим спадком мудрих пресократиків, які неодмінно покликаються на Природу та їх тайнощі...

Тверда й ґрунтовна основа гарантує синтетичність цієї праці, що її нам пропонує Делія, разом з її тривалим досвідом діалогу та спілкування з різними людьми в різних краях світу, які мали нагоду слухати її курси та лекції.

 Цю книгу можна придбати в электронному вигляді у всіх форматах, зручних для читання на мобільних пристроях (PDF, FB2, EPUB) 

 А також у магазині GoogleBooks

 

 

Ігри Майї

(паперова – 150 грн, електронна – 38,5 грн)
Придбати книгу

Ігри Майї

 

Автор: Делія Стейнберг

ISBN: 978-966-97200-0-9

Рік видання: 2012

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

«Ігри Майї» – невелика й лаконічна в суто філософічному сенсі, але нескладна і приступна книга. 
Ця книга прислужиться читачеві для «грання в Життя», допоможе уникнути зайвих страждань і поставити собі природні, найголовніші питання, що, як ми вже казали, линуть у Небо, мов дим прадавніх кадил, мов тисячолітня молитва, повторювана новими устами саме в той час, коли Світ спраглий Віри, Щирості та Життєрадісності.

 

 Цю книгу можна придбати в электронному вигляді у всіх форматах, зручних для читання на мобільних пристроях (PDF, FB2, EPUB) 

 А також у магазині GoogleBooks

 

 

Алхімік. До образу Джордано Бруно

(паперова – 150 грн, електронна – 38,5 грн)
Придбати книгу

Алхімік

Автор: Хорхе Анхель Ліврага

ISBN: 978-966-96943-9-3

Рік видання: 2011

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

На тлі подій XVI століття, коли панує інквізиція, розгортається доля молодого вченого. Він опиняється у таємній ложі, де вивчає алхімію і опановує таємниці внутрішньої трансформації. У пошуках мудрості головний герой подорожує Сходом і нарешті зустрічає великого майстра Джордано Бруно. 
Це філософський роман про мистецтво пізнання себе, про велич і стійкість людського духу. Чи зможе Алхімік гідно продовжити справу Вчителя? 
Минуле і сучасність органічно переплелися у романі, нагадуючи про споконвічну істину: «Кожен кінець є одночасно початком».

 

 

 Цю книгу можна придбати в электронному вигляді у всіх форматах, зручних для читання на мобільних пристроях (PDF, FB2, EPUB) 

 А також у магазині GoogleBooks

 

 

Ностальгия по вечности

(немає в наявності, готується електронне видання)

Ностальгия по вечности

Автор: Антон Мусулин

ISBN: 978-966-96943-8-6

Рік видання: 2008

Мова видання: російська

Завантажити книгу

Книга представляет собой сборник статей и лекций основателя Ассоциации «Новый Акрополь» в Украине, Антона Мусулина. Автор размышляет над извечными вопросами, исследует богатое наследие философской мысли человечества, открывает многогранный мир символов. Творческое исследование символического объединено с фундаментальным философским дискурсом. Книга обращена ко всем, кого интересует философия, как поиск смыслов, как любовь к мудрости, как практический образ жизни.

 

 

Пес на ім’я Моассі

(немає в наявності, готується електронне видання)

Пес на ім’я Моассі

Автор: Хорхе Анхель Ліврага

ISBN: 966-96463-1-6

Рік видання: 2005

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

У цьому творі професор Ліврага звертається до проблем нашого часу. Він аналізує зловживання владою, несправедливість, протиріччя минулого століття, і водночас закликає ввійти в ХХІ століття з більш незалежними поглядами. У «Пес на ім’я Моассі» ми зустрічаємо критичний погляд у формі фантастичної розповіді. Головним героєм є пес, який отримавши тіло людини, але в душі залишившись собакою, дивиться з властивою йому простотою логіки на ірраціональні моменти людського суспільства.

 

 

Герой повсякденності 

(немає в наявності, готується електронне видання)

Ігри Майї

Автор: Делія Стейнберг

ISBN: 966-96463-0-8

Рік видання: 2004

Мова видання: українська

Перекладено з: іспанської

Книга являє собою збірку філософських есеїв Делії Стейнберг Гусман, відомого філософа, письменниці, музиканта, президента міжнародної філософської школи «Новий Акрополь», що має на меті відродження філософії як способу життя. 
Сучасна людина – це маленький герой, якому доводиться щоденно вступати у битви, проходити випробування, вирішувати проблеми. Про те, що може допомогти йому, міркує авторка.

 

О героическом энтузиазме (50 грн)

О героическом энтузиазме

 

Автор: Джордано Бруно

ISBN: 5770792043

Рік видання: 1996

Мова видання: російська

Перекладено з: італійської

Исповедь великого философа — реформатора XVI века, чей огонь духа осветил на несколько столетий средневековую Европу, посвящена любви, любви к Истине как движущей силе философского поиска и жизненного подвига Джордано Бруно. Для широкого круга читателей.

 

 

 

Теория и символы Алхимии. Великое Делание (70 грн)

Теория и символы Алхимии. Великое Делание

 

Автор: Пуассон А. и др.

ISBN: 5770777427

Рік видання: 1995

Мова видання: російська

Перекладено з: французької, німецької, румунської

Покров тайны, окутывающий древнее Герметическое Искусство, ключи понимания которого были утеряны за века материализма и увлечения технологическим процессом, дают повод для скепсиса и недоверия. Делается попытка приподнять завесу, познакомив читателя с основными положениями Алхимии и предоставив для этого слово выдающимся европейским исследователям и мыслителям XIX и XX века: Альберту Пуассону, Николаю Морозову, Мирча Элиаде, Фернанду Шварцу, Карлу Густаву Юнгу. Книга адресована широкому кругу читателей.

               

З питань співпраці з видавництвом звертайтеся за телефоном:
+38 (067) 440-94-24, Олександр
+38 (066) 465-21-12, Євген