Індійська музика, авторські фотографії з подорожі в Індію у 2016 році, майстер-клас із розпису гіпсової репліки індуїстського божества Шиви. А ще – численні лекції: «Махатма Ґанді. Людина, що змінила історію», «Раджпути. Лицарі Середньовічної Індії», «Сакральне мистецтво Індії». Індію можна було не лише почути, а й відчути.
Всі ці події організував «Новий Акрополь» у м. Дніпро під час всеукраїнського проекту «Inдія. Почути та відчути» до 150-річчя від дня народження Махатми Ґанді.
А 21 листопада, до Всесвітнього дня філософії, студенти нашої школи філософії підготували перформанс за текстом «Бгаґавад-Ґіти» – священної книги індуїзму, яка піднімає філософські ідеї вибору, подолання сумнівів, правильної дії, карми, дхарми, смерті і переродження. Цю книгу глибоко шанував Магата Ґанді. Він казав: «Справжня Курукшетра – це людське серце, у якому відбувається боротьба за його очищення». До речі, цього року вийшов український літературний переклад «Бгаґавад-Ґіти» М. Ільницького у видавництві «Апріорі».
«Inдія. Почути та відчути» – це 30+ заходів у 10 містах України і заклик до філософії в дії: «Стань зміною, яку хочеш бачити у світі» (Ґанді). Основна мета проетку – поширити ідеї, якими збагатила світ Індія у сфері філософії, культури та мистецтва, та познайомити українців із життям та світоглядом Махатми Ґанді.