Підтримуємо Україну у ці важкі для нашої країни дні

вул. Данила Щербаківського, 9А

Київ

  • Вінниця
  • Дніпро
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Київ
  • Львів
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Харків

Наші проекти


Крізь традиції, культури та філософські вчення Сходу та Заходу до кращого пізнання себе, людей та світу. Ми пропонуємо практичну філософію, яка буде корисною всім і кожному.

Журнал про філософські ідеї, культуру, екологію та інші суспільно важливі теми.

Що значить бути людиною? Що означає збутися? Як віднайти в собі внутрішню міць, щоб приймати виклики життя? В чому сенс життя? Це питання над якими міркували автори конкурсу.

Основна мета проекту – поліпшувати смак читачів через класичні тексти. Кожна зустріч – це добрий мотиватор для нових кроків у світі літератури.

Європейський бестселер про філософію для дітей і дорослих українською мовою

Культурний проект у 10 містах України.

Культурний проект «Ренесанс» — це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 25 інформаційних стендів, реконструйовані костюми доби Відродження, машини Леонардо да Вінчі, модель храму Темпьєто Сан-Пьєтро-ін-Монторіо Браманте, інсталяція алхімічної міні-лабораторії.

З 27 липня по 3 серпня 2019 р. на території Підгорецького працюватиме волонтерський табір.

Вперше українською мовою у видавництві культурної асоціації «Новий Акрополь» вийшла книга видатного французького філософа та дослідника античної філософії — П’єра Адо «Що таке антична філософія?» (1995)

«Дні філософії» – це цикл заходів від «Нового Акрополя», присвячених Всесвітньому дню філософії, який святкується в третій четвер листопада за регламентом ЮНЕСКО з 2002 року.

Волонтери працюватимуть у Кременецькому ботанічному саду і проведуть Освітній Екотабір для молоді

Культурний центр «Новий Акрополь» організовує публічні лекції та зустрічі з цікавими людьми на різноманітні сучасні та актуальні теми зі сфери культури, історії, сучасної науки, філософії, кіно, музики, живопису, літератури, психології.

Культурний проект «Символопростір» починався зі звичайної виставки, а сьогодні це цикл різноманітних заходів, що успішно проходять у найбільших містах України.

Кіноклуб — це сучасний формат заходів, в якому перегляд змістовних кінострічок поєднується із філософським діалогом

Видаємо французький бестселер про філософію як спосіб життя і трансформацію світогляду – до Міжнародного дня філософії.

Збірка філософських есе, лекцій та статей Хорхе Анхеля Лівраги

Основна мета даного проекту — популяризація філософії як дієвого способу зміни особистості, заклик до більш вдумливого підходу до життя і розмірковування над цінностями, якими керуємось, і шляхами, які ми обираємо.

Проект має просвітницьку мету та знайомить зі світоглядними позиціями  українського народу, звертаючись до ідей української філософської традиції часів культури Київської Русі та доби Відродження в Україні.

10 років волонтери «Нового Акрополю» створюють вистави лялькового театру

Виставка «Вічний Єгипет»

Ідея культурного проекту «Шістдесятники. Високовольтна лінія духу» — привернути увагу до феномену шістдесятництва як до культурно-ідеологічного, національно-політичного явища 60-тих років ХХ ст. та познайомити з розвитком культури даного періоду.